• Свеж
Слушалки Што се повлекуваат Слушалки Слушалки 3,5 мм w Микрофон Слушалки Без Раце Компатибилни Со Samsung Galaxy A30s-Галакси А32 5G-Галакси А42 5G-Галакси А50-Галакси А51
zoom_in

Слушалки Што се повлекуваат Слушалки Слушалки 3,5 мм w Микрофон Слушалки Без Раце Компатибилни Со Samsung Galaxy A30s-Галакси А32

DEN 915.20

Стока
check Во продавницата

Слушалки За Повлекување Без Раце Микрофон Двојни Слушалки Слушалки Жични Слушалки 3,5 мм [Бело] Врвен квалитет на звукот и гласот. Му овозможува на корисникот да зборува и да слуша музика без раце. Кабелот што може да се повлече е компактен и може да се складира. Одличен Бас Одговор. Заплеткајте слободен дизајн. Во линија микрофон ВО АПС домување. Усвои високо проводен приклучок од 3,5 мм.5 мм Слушалки Приклучок Конектор. Компатибилен Со Телефони/Таблети И други уреди со стандарден Приклучок за Слушалки од 3,5 мм. Работи на кој било уред што има порта од 3,5 мм. Стерео Слушалки со Двојни Слушалки. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме повлечете ги каблите што се повлекуваат од двете страни истовремено за подобро повлекување. Доаѓа Во Рефус Пакување (Не-Малопродажен Пакет). Слушалки За Повлекување Без Раце Микрофон Двојни Слушалки Слушалки Жични Слушалки 3,5 мм [Бело]. Врвен квалитет на звукот и гласот. Му овозможува на корисникот да зборува и да слуша музика без раце. Кабелот што може да се повлече е компактен и може да се складира. Одличен Бас Одговор. Заплеткајте слободен дизајн. Во линија микрофон ВО АПС домување. Усвои високо проводен приклучок од 3,5 мм.5 мм Слушалки Приклучок Конектор. Компатибилен Со Телефони/Таблети И други уреди со стандарден Приклучок за Слушалки од 3,5 мм. Работи на кој било уред што има порта од 3,5 мм. Стерео Слушалки со Двојни Слушалки. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме повлечете ги каблите што се повлекуваат од двете страни истовремено за подобро повлекување.

Поврзани производи..