• Свеж
ИФКДД Мултифункционален Организатор На Накит Случај Дрвена Кутија За Прстени Обетки Пакет Додатоци За Дисплеј Кутија
zoom_in

ИФКДД Мултифункционален Организатор На Накит Случај Дрвена Кутија За Прстени Обетки Пакет Додатоци За Дисплеј Кутија

DEN 6688.80

Стока
check Во продавницата

Изработена од ново квалитетно цврсто дрво и скапоцен микрофибер,текстурата на дрвото е многу јасна,помазна и поцврста од старото дрво Скапоцениот микрофибер различен од кадифе, понапреден и елегантен. Елегантната кутија за организатор на накит може да се користи за чување прстени,обетки,брошеви и друг извонреден накит,скапоцениот микрофибер спречува гребење и јазли на вашиот накит. Дрвената кутија за накит е одлична за лична употреба дома, седи убаво на која било ноќна маса, биро, комода,фиока или шалтер, исто така совршена за организатор на накит за патување или саем за накит. Со едноставни нивните очи ќе се пополни со расположи откако ќе го видат!. Изработена од ново квалитетно цврсто дрво и скапоцен микрофибер,текстурата на дрвото е многу јасна,помазна и поцврста од старото дрво.Скапоцениот микрофибер различен од кадифе, понапреден и елегантен.Елегантната кутија за организатор на накит може да се користи за чување прстени,обетки,брошеви и друг извонреден накит,скапоцениот микрофибер спречува гребење и јазли на вашиот накит.Дрвената кутија за накит е одлична за лична употреба дома, седи убаво на која било ноќна маса, биро, комода,фиока или шалтер, исто така совршена за организатор на накит за патување или саем за накит.Со едноставни нивните очи ќе се пополни со расположи откако ќе го видат!Овој 3 во една мултифункционална фиока за накит мери приближно 16,5 см х 9,5 см х 5,5 см (Lx Wx H).

Поврзани производи..