• Свеж
Џек КОЦКА Дизајн Злато Шминка Држач За Четки Организатор, 6 Слотови &засилувач; Керамички Отстранлив Бел Послужавник Козметички Држач За Чување Четки Кармин Усна С?
zoom_in

Џек КОЦКА Дизајн Злато Шминка Држач За Четки Организатор, 6 Слотови &засилувач; Керамички Отстранлив Бел Послужавник Козметички Држач За Чување

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

[УНИКАТЕН ДРЖАЧ ЗА ЧЕТКА за ДИЗАЈН]- златен бел држач за четка за шминка елегантниот дизајн помага да заштедите простор со организирање фиоки и простор за суета додека внесувате елегантен изглед во вашиот простор Единицата за складирање четки за шминка овозможува уредно прикажување на додатоците на едно место на дофат. [ОРГАНИЗАТОР СО ВИСОК КАПАЦИТЕТ] - Доволно решение за складирање за целата ваша козметика, четки за шминка, моливи, облоги за усни за очи, пенкала, четки и многу повеќе. На 6 различни слотови големина, можете да ги зачувате до 60 четки и повеќе сите во зависност од четка и точка големини. [КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ] - Изработен од висококвалитетна златна метална рамка и бел керамички послужавник го прави исклучително издржлив и цврст, додека ги поддржува сите четки за лице за шминка лесно долго време. [ОТСТРАНЛИВ И ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ ПОСЛУЖАВНИК] - керамичкиот послужавник се одвојува од рамката што го олеснува чистењето на остатоците од шминката, прашината, дамките со вода или со крпа. [3 РАЗЛИЧНА ГОЛЕМИНА на ДРЖАЧОТ] – се одликува со 3 држачи со различна големина, дијаметар на голема дупка 2 инчи; среден 1,5 инчи; мал 1,2 инчи . Ова го прави идеален избор за кога сакате да чувате големи меки четки, како и четки за сенки за очи без ограничување на висината и ширината.

Поврзани производи..