• Свеж
Кадифе Кавијар Дизајниран За Iphone 12 Pro Max Случај Пинк [8ft Капка Тестирани] Компатибилен Со MagSafe-Симпатична Заштитна Гепард Печатење За Жени
zoom_in

Кадифе Кавијар Дизајниран За Iphone 12 Pro Max Случај Пинк [8ft Капка Тестирани] Компатибилен Со MagSafe-Симпатична Заштитна Гепард Печатење

DEN 639.84

Стока
check Во продавницата

ДИЗАЈНИРАН ВО ЊУЈОРК : Придружете се на 1+ милиони обожаватели на социјални медиуми кои ги сакаат нашите Убави, Но сепак Заштитни случаи со дизајни рачно нацртани од нашите уметници од Њујорк од 2014 година ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Користење на материјали со највисок степен и технологија за ласерско печатење за да се испорача неверојатен дизајн со квалитетот ве покануваме да ја доживеете разликата во кадифениот кавијар. ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА : фирмфлекс случај отпорен На удари На Целото тело се брани од капки со мек браник НА ТПУ и тврда плоча ЗА КОМПЈУТЕР, заедно со подигнати рабови на рамката за покривање на екранот и камерата. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : Сакајте го Или вратете го во рок од 30 дена за целосно враќање на средствата - тоа е нашето ветување, плус добијте едногодишна гаранција од производителот за дополнителен мир на умот. Компатибилност : Дизајниран за i Phone 12 Pro Max (6.7" дисплеј дијагонала), случај не ќе одговара на било кој друг модел. ДИЗАЈНИРАН ВО ЊУЈОРК : Придружете се на 1+ милиони обожаватели на социјални медиуми кои ги сакаат нашите Убави, Но сепак Заштитни случаи со дизајни рачно нацртани од нашите уметници од Њујорк од 2014 година. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Користење на материјали со највисок степен и технологија за ласерско печатење за да се испорача неверојатен дизајн со квалитетот ве покануваме да ја доживеете разликата во кадифениот кавијар.

Поврзани производи..