• Свеж
КОМПЛЕТ Од 2 Заменски Плочи За Брзо Ослободување За Комплетот За Стативи Бенро А0350К0Р Мефото Ранец
zoom_in

КОМПЛЕТ Од 2 Заменски Плочи За Брзо Ослободување За Комплетот За Стативи Бенро А0350К0Р Мефото Ранец

DEN 271.84

Стока
check Во продавницата

Прецизноста изработена го прави менувањето на камерите брзо и лесно Индустриски одделение алуминиум изградба. Гумената подлога со жлеб обезбедува влечење. Ја штити основата на камерата. Чувајте еден на сите ваши камери и камери. Прецизноста изработена го прави менувањето на камерите брзо и лесно. Индустриски одделение алуминиум изградба. Гумената подлога со жлеб обезбедува влечење. Ја штити основата на камерата. Чувајте еден на сите ваши камери и камери. Секогаш чувајте дополнителна плоча за брзо ослободување или 2 при рака, никогаш нема да знаете кога можеби ќе ви треба.

Поврзани производи..