• Свеж
Аосивм Магнетна Завеса вратоврска, Завеса вратоврска Грб, вратоврска За Завеси Или Завеси Елегантна Декоративна Канцеларија За Домашна Спална Соба
zoom_in

Аосивм Магнетна Завеса вратоврска, Завеса вратоврска Грб, вратоврска За Завеси Или Завеси Елегантна Декоративна Канцеларија

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Големина : секоја завеса вратоврска мери 49 см/ 19 инчи Моќен Магнетен : Во Споредба со другите магнетни вратоврски за завеси,нашите магнетни магнети за завеси користат нови увезени магнети обложени со никел, со силна отпорност на корозија и издржливост,не паѓаат. БЕЗ ДУПЧЕЊЕ И ИНСТАЛАЦИЈА : Врските за завеси Аосивм за завеси обезбедуваат модерно решение. Треба само да ја расклопите завесата вратоврска назад и да ја завиткате завесата за да постигнете ефект на одредување на завесата. Не треба да користите алатки или да дупчите дупки на ѕидот, така што држењето на драперијата нема да го оштети ѕидот. Внимателно ткаените вратоврски за завеси имаат јасни линии, целосна боја, разновидни форми и имаат атрактивен модерен изглед. Надворешноста на држачите за вратоврска за завеси се внимателно ткаени со мазно и податливо полиестерско предиво.Темите се цврсто испреплетени едни со други, со сјајна и текстура текстура. Големина : секоја завеса вратоврска мери 49 см/ 19 инчи. Моќен Магнетен : Во Споредба со другите магнетни вратоврски за завеси,нашите магнетни магнети за завеси користат нови увезени магнети обложени со никел, со силна отпорност на корозија и издржливост,не паѓаат. БЕЗ ДУПЧЕЊЕ И ИНСТАЛАЦИЈА : Врските за завеси Аосивм за завеси обезбедуваат модерно решение. Треба само да ја расклопите завесата вратоврска назад и да ја завиткате завесата за да постигнете ефект на одредување на завесата. Не треба да користите алатки или да дупчите дупки на ѕидот, така што држењето на драперијата нема да го оштети ѕидот. Внимателно ткаените вратоврски за завеси имаат јасни линии, целосна боја, разновидни форми и имаат атрактивен модерен изглед. Надворешноста на држачите за вратоврска за завеси се внимателно ткаени со мазно и податливо полиестерско предиво.

Поврзани производи..