• Свеж
Сина Хидрогени Виси Керамичка Декоративна Плоча Со Штанд За Прикажување Прилагодени Подароци За Годишнина Свадба За Пар Родители Него Нејзиниот Сопруг
zoom_in

Сина Хидрогени Виси Керамичка Декоративна Плоча Со Штанд За Прикажување Прилагодени Подароци За Годишнина Свадба За Пар Родители

DEN 472.00

Стока
check Во продавницата

Коска Кина Произведено во САД Или Увезено. Големина - керамичката декоративна плоча е достапна во 6 инчи/7 инчи/8 инчи/10 инчи. Материјал-кружниот украс е изработен од керамички материјал и е цврст и издржлив, со мазна, несечена површина што може да се постави или закачи долги периоди без да избледи. Обесени И Прикажани - прилагодениот декоративен диск може да биде опционално поставен на штанд како парче за прикажување, покрај тоа што декоративниот диск може да се закачи на ѕидот со вклученото самолепливо. Дури и ако сакате да го отстраните подоцна, самолепливото овозможува ѕидна површина без ленти и е многу лесно да се инсталира. Украсете Ја Вашата Соба-со уникатни и креативни дезени, слатки и смешни, кул и стилски модели на слогани и повеќе отпечатени на нашите украсни чинии, нарачана керамичка тркалезна плоча совршено ќе го нагласи вашиот ѕид или агол од вашиот дом. Применливи Сценарија-нарачаниот декоративен диск со држач за прикажување е погоден за прикажување во студии, канцеларии, влезни сали итн. Керамичката декоративна плоча со држач за прикажување е изработена од Кинески порцелан и е достапна како подарок за годишнина по нарачка за родителите на парот неговиот нејзиниот сопруг и е достапен во четири големини 6 инчи/7 инчи/8 инчи/10 инчи.

Поврзани производи..