• Свеж
Вкрстено Тело Колк Скитник Торба Тренингот Јога Активни Спортски Торбичка За Носење Без Раце За Телефон, Паричник, Клучеви, Козметика, Пасош
zoom_in

Вкрстено Тело Колк Скитник Торба Тренингот Јога Активни Спортски Торбичка За Носење Без Раце За Телефон, Паричник, Клучеви, Козметика,

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Водоотпорен Пакет Фани : Изработен со врвен растеглив неопрен материјал, нашите кеси за појас на половината се меки, лесни и целосно отпорни на вода Ова е лесен повеќенаменски пакет фани што може да се носи преку половината или може да се носи и како чанта со вкрстено тело. Ви овозможува да ги носите сите најважни работи како ВАШИТЕD карти, готовина, мобилен телефон, пасош, клучеви итн.што можеби ќе ви требаат при излегување на спорт, теретана, трчање, пешачење или за време на одмор. Добро Организирано : ова е пространа лесна торба, во оваа чанта за половината има три џебови со патент. Има џеб од 7 инчи напред за вашиот мобилен телефон, џеб од 4,5 инчи за додатоци, клучеви и пенкала за автомобил или куќа и голем џеб отпорен на кражба од 9 инчи за пасош, готовина, картичка и паричник. Предната страна е обезбедена и торбичка за носење шише со вода. Совршен За Сите Прилики : Без разлика Дали барате торба за штипки за појас за вежбање, спортски фитнес активности, теретана, пешачење или за патување на отворено, оваа торбичка ги служи сите ваши цели и ги чува вашите работи безбедни. Совршен е и за качување, пешачење и одмор на плажа. Рефлектирачкиот материјал на торбата за половината станува доста корисен за време на лоши временски услови или кога трчате или одите ноќе. Прилагодлив Појас : Силниот ремен за заклучување со кликнување осигурува дека торбата за половината останува на место додека вежбате, целосно прилагодлива така што лесно одговара на мажите или жените. Може да се носи околу половината (20 ин-50ин), може да се носи како торба за појас или торба за колк. Можете да ја носите и како кеса за гради. Ова е секојдневен и корисен пакет за носење паричник без раце за носење на вашите најважни работи и скапоцености и чувајте ги безбедни. Димензии : торбата има димензии на 14*6*3.5 инч кој е доволно голем за да одговара на повеќето мобилни телефони, додатоци, клучеви, пасош, козметика и многу други предмети. Добро е обложен и ги штити телефонот и додатоците, дури доаѓа со дупка за кабел за слушалки за да ви овозможи да слушате музика додека вежбате. Тоа е исто така одличен подарок За Давање Благодарност, Божиќ, Денот на Вљубените за вашите пријатели и членови на семејството. Водоотпорен Пакет Фани : Изработен со врвен растеглив неопрен материјал, нашите кеси за појас на половината се меки, лесни и целосно отпорни на вода. Ова е лесен повеќенаменски пакет фани што може да се носи преку половината или може да се носи и како чанта со вкрстено тело. Ви овозможува да ги носите сите најважни работи како ВАШИТЕD карти, готовина, мобилен телефон, пасош, клучеви итн.што можеби ќе ви требаат при излегување на спорт, теретана, трчање, пешачење или за време на одмор. Добро Организирано : ова е пространа лесна торба, во оваа чанта за половината има три џебови со патент. Има џеб од 7 инчи напред за вашиот мобилен телефон, џеб од 4,5 инчи за додатоци, клучеви и пенкала за автомобил или куќа и голем џеб отпорен на кражба од 9 инчи за пасош, готовина, картичка и паричник. Предната страна е обезбедена и торбичка за носење шише со вода. Совршен За Сите Прилики : Без разлика Дали барате торба за штипки за појас за вежбање, спортски фитнес активности, теретана, пешачење или за патување на отворено, оваа торбичка ги служи сите ваши цели и ги чува вашите работи безбедни. Совршен е и за качување, пешачење и одмор на плажа. Рефлектирачкиот материјал на торбата за половината станува доста корисен за време на лоши временски услови или кога трчате или одите ноќе. Прилагодлив Појас : Силниот ремен за заклучување со кликнување осигурува дека торбата за половината останува на место додека вежбате, целосно прилагодлива така што лесно одговара на мажите или жените. Може да се носи околу половината (20 ин-50ин), може да се носи како торба за појас или торба за колк. Можете да ја носите и како кеса за гради.

Поврзани производи..