• Свеж
Box Кутија За Ручек за Складирање, хм, вхт
zoom_in

Box Кутија За Ручек за Складирање, хм, вхт

DEN 468.00

Стока
check Во продавницата

Произведено Во Јапонија Големина на пакетот : 3,5 х 4,7 х 4,7 инчи (9,0 х 12,0 х 12,0 см). Материјали : Тело : МИЛЕНИЧИЊА, СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Капак : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Капак За Запечатување : ЈП. Микробранова Печка Безбедно : Да (Сепак, горниот капак и внатрешниот капак не се дозволени). Произведено Во Јапонија. Големина на пакетот : 3,5 х 4,7 х 4,7 инчи (9,0 х 12,0 х 12,0 см). Материјали : Тело : МИЛЕНИЧИЊА, СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Капак : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Капак За Запечатување : ЈП. Микробранова Печка Безбедно : Да (Сепак, горниот капак и внатрешниот капак не се дозволени). Стилска кутија За ручек Во форма На квадрат Едноставен дизајн што може да го користат и возрасните и децата. Вашето време за ручек ќе биде Далеку Достапно во различни бои.

Поврзани производи..