• Свеж
Qtqgoitem Сина Микрофибер Chenille Ракавица Чистење За Автомобилско Возило
zoom_in

Qtqgoitem Сина Микрофибер Chenille Ракавица Чистење За Автомобилско Возило

DEN 496.00

Стока
check Во продавницата

Име На Производот : Ракавици За Чистење;Материјал : Микрофибер, Шенил Боја : Боја На Кафе;Рамна Големина : 19,2 x 13,5 x 2 см / 7,6 "x 5,3" x 0,8 " (L*W*T). Манжетна Дебелина : 18-21 см / 7-8 1/4инчи. Содржина На Пакетот : 1 х Ракавица За Чистење. Име На Производот : Ракавици За Чистење;Материјал : Микрофибер, Шенил. Боја : Боја На Кафе;Рамна Големина : 19,2 x 13,5 x 2 см / 7,6 "x 5,3" x 0,8 " (L*W*T). Манжетна Дебелина : 18-21 см / 7-8 1/4инчи. Содржина На Пакетот : 1 х Ракавица За Чистење. Сина Микрофибер Шенил Ракавица За Чистење Ракавици За автомобилско Возило чистење на возила во боја на кафе микрофибер двострана ракавица за ракавици, со пипало од шенил за лесно бришење.Ефикасно чистење, нечистотија, соеви на маснотии за возило, мебел, прозорец, кујна, бања итн.Еластичната манжетна ви овозможува удобно да ја носите ракавицата и да ја користите погодно.

Поврзани производи..