• Свеж
Пар На Зајдисонце Аудио ЛЦМР-8 Средни Опсези 8 100В РМС 4-Оми Звучници
zoom_in

Пар На Зајдисонце Аудио ЛЦМР-8 Средни Опсези 8 100В РМС 4-Оми Звучници

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

2 Години Гаранција 2 Години Гаранција. (ПАР) Lcmr - 8-Sundown Аудио 8" 4-Om Midrange Звучници Спецификации : LCMR-8 8 "4 Ohm Фреквентен Опсег 100hz-6khz Чувствителност 94 db RMS : 100w Исечок 7.125 "Длабочина На Монтирање 3.

Поврзани производи..