• Свеж
Чувар 460103АЗБ Чиста &засилувач; полски За Мебел Од Дрво-Силиконски Слободен, Ув Заштита, Шумски Свежи, 12.5 Мл, 3 Брои
zoom_in

Чувар 460103АЗБ Чиста &засилувач; полски За Мебел Од Дрво-Силиконски Слободен, Ув Заштита, Шумски Свежи, 12.5 Мл, 3 Брои

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Неред, моментален начин за одржување на природната убавина на вуд Совршено за чување низ вашиот дом за брзи поправки на сите завршени дрвени површини во вашиот дом. Користете редовно за чистење, сјај и заштита на мебелот од дрво од промена на бојата со ув сончање. Крие фини гребнатини на површината и го остава вашиот мебел да изгледа најдобро. Силиконски-бесплатно за зачувување на наменетиот сјај и убавина на финишот на производителот. Неред, моментален начин за одржување на природната убавина на вуд. Совршено за чување низ вашиот дом за брзи поправки на сите завршени дрвени површини во вашиот дом. Користете редовно за чистење, сјај и заштита на мебелот од дрво од промена на бојата со ув сончање. Крие фини гребнатини на површината и го остава вашиот мебел да изгледа најдобро. Силиконски-бесплатно за зачувување на наменетиот сјај и убавина на финишот на производителот. Чувар Чист и полски обезбедува богат, чист, сјај со низок сјај за природен сјај без мрсни остатоци што привлекуваат прашина. Нашата премиум формула содржи ув апсорбери, заштитувајќи го дрвото од избледување и промена на бојата од изложување на сонце. Редовно се користи за полирање на дрво, го штити и разубавува додека помага да се скрие појавата на фини гребнатини на површината. За разлика од некои лакови, Чуварот Чист и лак не содржи силикони и нема да го промени сјајот на вашето дрво. Чуварот е лидер во грижата за мебел од 1915 година, обезбедувајќи квалитетни производи и услуги за заштита, грижа и поправка на дрво, ткаенина и кожен мебел и производи за постелнина.

Поврзани производи..