• Свеж
Мхв Ноќница Паолуму Дрвена Кригла За Пиво. Персонализирана Кригла За Пиво MHW. Гејмер Кригла Танкард. Подарок За Него. Пиво Штајн Дрво Гејмер Подарок. Подарок За Сопр?
zoom_in

Мхв Ноќница Паолуму Дрвена Кригла За Пиво. Персонализирана Кригла За Пиво MHW. Гејмер Кригла Танкард. Подарок За Него. Пиво Штајн Дрво

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

? Материјал : природно дабово дрво Вметнувањето на кригла - нерѓосувачки челик. Етикетата е направена од месинг. ? Количината на течност-22 унци. ? Дрвената Кригла може да биде идеален подарок, без оглед на приликата! Совршено е за Денот на Таткото, Божиќ, Роденден, Годишнина или само подарок за љубителите на пиво. Тоа е зачудувачка идеја како персонализиран подарок за него! Овој Резервоар За Пиво е одличен подарок за младоженецот на свадбата, кумот на младоженецот и еленската забава итн. Овој дрвен пивски штајн е направен според нашите високи стандарди за квалитет и вклучува внатрешен слој од нерѓосувачки челик, кој ќе го одржува вашето пиво постудено, подолго. ? Совршен за пиво, вода и други пијалоци. ? Оваа кригла може да биде персонализирана. ? Материјал : природно дабово дрво. Вметнувањето на кригла - нерѓосувачки челик. Етикетата е направена од месинг. ? Количината на течност-22 унци. ? Дрвената Кригла може да биде идеален подарок, без оглед на приликата! Совршено е за Денот на Таткото, Божиќ, Роденден, Годишнина или само подарок за љубителите на пиво. Тоа е зачудувачка идеја како персонализиран подарок за него! Овој Резервоар За Пиво е одличен подарок за младоженецот на свадбата, кумот на младоженецот и еленската забава итн. Овој дрвен пивски штајн е направен според нашите високи стандарди за квалитет и вклучува внатрешен слој од нерѓосувачки челик, кој ќе го одржува вашето пиво постудено, подолго. ? Совршен за пиво, вода и други пијалоци. ? Оваа кригла може да биде персонализирана. Дрвената Кригла може да биде идеален подарок, без оглед на приликата! Совршено е за Денот на Таткото, Божиќ, Роденден, Годишнина или само подарок за љубителите на пиво. Тоа е зачудувачка идеја како персонализиран подарок за него! Овој Резервоар За Пиво е одличен подарок за младоженецот на свадбата, кумот на младоженецот и еленската забава итн.

Поврзани производи..