• Свеж
10 Парчиња Карбид Микро Вежба Битови 2,75 мм
zoom_in

10 Парчиња Карбид Микро Вежба Битови 2,75 мм

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Сет од 10 парчиња карбид микро вежба битови големина : 2,75 мм. дијаметар на стеблото 1/8 (3,175 мм). Сет од 10 парчиња карбид микро вежба битови. големина : 2,75 мм. дијаметар на стеблото 1/8 (3,175 мм). 10 Парчиња карбид микро вежба 2,75 мм,дијаметар на стеблото 1/8 (3,175 мм).

Поврзани производи..