• Свеж
Z Креирај Дизајн Тркала 4 Тешки Тркала, Полиуретански Вртливи Тркалца со Сопирачка, Индустриски Тркала Без Маркери ОД 300 КИЛОГРАМИ, ротирачки тркала Со Двојно Лежиш?
zoom_in

Z Креирај Дизајн Тркала 4 Тешки Тркала, Полиуретански Вртливи Тркалца со Сопирачка, Индустриски Тркала Без Маркери ОД 300 КИЛОГРАМИ,

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Заштеда на време и труд ●Висококвалитетни материјали : нов полиуретан и висококвалитетен челик, стабилен, тивок и мазен, отпорен на абење, анти -, издржлив. ● Повеќенаменски И оптоварувачки : Тркалцата се погодни за мебел, полици, колички, индустриска опрема, кутии за складирање, оптоварување 300 КГ. ●Безбедност и флексибилност : Двојни лежишта, ротација од 360 степени, лесни за движење, сопирачки, заклучување, што е од суштинско значење за безбедноста. ●Инсталација и тип : 3/4/5 инчи, Вртење/Вртење Со сопирачка, позиционирање со четири дупки, лесен за инсталирање, може да се купи според вашите потреби и големина. Благ, лесен за туркање, заштеда на енергија, не ја повредувајте земјата, нема траги, силна носивост и бр noise.Name : Рицинусматеријал : полиуретан + челик карактеристики : 360° ротација / сопирачки големина : 3/4/5 инчи дијаметар на тркалото : 75/100/125мм (3/4/5 инчи)ширина На Тркалото : 32мминсталација висина : 104/128/152мм (3/4/5 инчи)Големина На Горната плоча : 96*69мм (должина * ширина 1)Растојание На Дупки за монтирање : 75*45мм (должина * ширина)количина : 4 парчиња / носечки : 300кг/4 парчиња (3/4/5 инчи)тркалата можат широко да се користат во затворени и надворешни простории, Колички, работна маса, мебел, полици и други предмети што најчесто се наоѓаат во работилници, гаражи, кујни, канцеларии итн.

Поврзани производи..