• Свеж
УУЕ Тренинг Хеланки Со Џебови За Жени Кревање Задник, Контрола На Стомакот Трчање Хеланки Висок Струк, 4 Насочни Панталони За Истегнување Јога
zoom_in

УУЕ Тренинг Хеланки Со Џебови За Жени Кревање Задник, Контрола На Стомакот Трчање Хеланки Висок Струк, 4 Насочни Панталони За

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

80%Полиестер УЛТРАЛЕН МЕК И РАСТЕГЛИВ МАТЕРИЈАЛ-80% полиестер, 20% спандекс. Женски хеланки изработени од висококвалитетни ткаенини што ја отстрануваат влагата. Исто како и кожата од втор слој, камо хеланките за жени ви обезбедуваат максимална удобност, поддршка и покриеност. Очекуваме женските хеланки не само да бидат тенки, туку и да бидат удобни за носење цел ден. 2 СТРАНИЧНИ ЏЕБОВИ И ВНАТРЕШЕН ЏЕБ-Женските хеланки имаат џебови за држење на картичките и телефонот, скриениот џеб на појасот може да складира картичка, клуч или cash.No повеќе грижете се за вашите работи за време на тренинзите. Хеланки со џебови за жени помагаат да се вежба безбедно и слободно. ВИСОКА КОНТРОЛА НА ПОЛОВИНАТА И СТОМАКОТ - хеланките за женска контрола на стомакот можат совршено да работат како облик-абењето е дизајнирано со висок струк за контрола на стомакот, совршено контурирање на вашите облини и рационализирање на вашата форма. Покрај тоа, камо хеланки за жени двојното меѓуножје помага да се максимизира слободното движење додека шевовите за блокирање го минимизираат триењето и триењето. МОДНИТЕ ХЕЛАНКИ-хеланки со џебови за жени можат да одат со се. Додадете спортски градник, резервоар, кроп топ, јакна, џемпер или маица,пар спортски чевли, дури и потпетици. Ќе најдете друго енергично, живописно, модерно јас.

Поврзани производи..