• Свеж
Форуми BWK4019WHI
zoom_in

Форуми BWK4019WHI

DEN 998.40

Стока
check Во продавницата

Користете за мешање на многу меки завршетоци Полира меки восоци на дрвени подови. За употреба со ротациона машина (Брзина од 175 до 600 ВРТЕЖИ во МИНУТА). Боја-кодирани за лесна идентификација на работното место. Однесете ги вашите меки завршни подови на следното ниво со подлога за полирање што се прицврстува на ротациона машина. Создадете мазна и заштитна завршница со користење на подлогата за полирање и нанесување заштитен третман. Вредност производ кој е идеален за бришење многу меки завршетоци или полирање меки восоци на дрвени подови. Боја-кодирани за лесна идентификација на работното место. За употреба со ротациона машина (Брзина од 175 до 600 ВРТЕЖИ во МИНУТА).

Поврзани производи..