• Свеж
Panduit LCD500-12E-6
zoom_in

Panduit LCD500-12E-6

DEN 1563.20

Стока
check Во продавницата

Континуирано обликуваниот дизајн обезбедува сигурни, конзистентни перформанси преку апликаторот за прекинување со висок квалитет секој пат Коаксијални-кабрили. Коаксијални-кабрили. Panduit PMV6-5 R-L метрички прстен терминал, винил изолиран, опсег на жица од 4,0-6,0 mmâ², големина на метежот M5, влез во инка, жолта (50-пакет). Поддржете го вашиот бакарен систем со висококвалитетни конектори од широк спектар на пакувања. Конекторите се достапни заштитени и незаштитени, со десен агол и 45 ° аголни прекини, затворени и не-иселени и во разновидни бои. Сите приклучоци за пандуи се тестирани и се достапни во перформансите на категоријата 5 E, категорија 6 и категорија 6А.

Поврзани производи..