• Свеж
Табела со пожарна јама, камин камин, таблета триеше алкохол камин затворен отворен оган јама преносен оган бетонски сад тенџере камин
zoom_in

Табела со пожарна јама, камин камин, таблета триеше алкохол камин затворен отворен оган јама преносен оган бетонски сад тенџере камин

DEN 319.84

Стока
check Во продавницата

? Забава мини оган јама : Оваа табела Топ оган јама -сад е изработен од бетон Мазниот камен материјал е погоден за која било сцена и можете да го украсите вашиот дом дури и ако не се користи. Со основа, може да му помогне на шпоретот да ја расипе топлината кога ја користите за да ја заштитите вашата маса и која било површина. Секоја оган јама е рачно изработена. Receiveе добиете уникатен десктоп камин, а сенката на бетонот може да биде малку поинаква. Топла атмосфера : Личен камин и преносен оган јама имаат за цел да ви обезбедат без чад и без вкус на пламен. Дозволете ви да се загреете, осветлете ја темнината и после долг и напорен ден на работа, ќе се за inубите во топлината атмосфера што ја обезбеди. ? Издржлив табела Топ оган од јама : Овој десктоп камин е изработен од бетон со висок квалитет. Тоа е природен и безбеден материјал со особено густ wallид на садови. Чад, без вкус, безбеден и издржлив за време на употребата. Памукот што се враќа со пламен, прикачен на пакетот, може да го собере пламенот за да го направи пламенот постабилен и безбеден при горење. Исто така, може да спречи испарување на алкохол и да го продолжи времето на горење. Декорација на табела : Преносна мини таблета јама е одличен центар за вашата маса. Модерен дизајн и преносен може лесно да се транспортира во затворено или на отворено.

Поврзани производи..