• Свеж
Надградена батерија за замена на 3000mAh 40 волти максимум за црна и Decker 40V батерија LBX2040 LBXR36 LSW36 LBXR2036 LBX2 LST540 LCS1240 LBX1540 компатибилен со Black Decker 40-Volt Lithium Battery
zoom_in

Надградена батерија за замена на 3000mAh 40 волти максимум за црна и Decker 40V батерија LBX2040 LBXR36 LSW36 LBXR2036 LBX2 LST540 LCS1240 LBX1540

DEN 351.20

Стока
check Во продавницата

Сосема ново! Капацитет : 3000m Ah Тип на батерија : Ли-јонски напон : 40 V CE/FCC/ROHS Сертифициран 【Компатибилен】 Компатибилен со големиот капацитет на Black3000m Ah обезбедува подолга издржливост и издржлива од батеријата на никел-кадмиум, лесен за носење и употреба. 【Најдобра услуга】 45-дневно враќање и размена, 15-месечна гаранција од денот на купувањето. Секој проблем е добредојден да не контактира во кое било време. Product Specifications : Brand NEW!Voltage : 40v Capacity : 3000m Ah Battery Type : Lithium-ion Replace OEM Part Number : Compatible for Black and Decker 40 volt LBXR36 LBX2040 LBX2540 LBX1540 LBXR2036 LBXR36-2 LST540 LCS1240 LST136 WCompatible with Black remember to recharge the batteries before use.We recommend Користење на батеријата најмалку еднаш на секои две до три недели. Пакувања вклучуваат : 1* 40 V замена за батерија1* Упатство за корисникот.

Поврзани производи..