• Свеж
Hokuriku doi метал керозин калај лента широка
zoom_in

Hokuriku doi метал керозин калај лента широка

DEN 501.44

Стока
check Во продавницата

Полипропилен Големина на производот (W X D X H) : приближно. 11,4 x 15,7 x 2,0 инчи (290 x 400 x 5. Големина на производот (W x D x H) : приближно 11,4 x 15,7 x 2,0 инчи (290 x 400 x 5. Големина на производот на производот (W x D x H H ) : Приближно 11,4 x 15,7 x 2,0 инчи (290 x 400 x 5polypropylene.

Поврзани производи..