• Свеж
CGSignLab 2468579_5GFXP_16X16_NONE | „Само вработени -Наутични ленти“ Перфориран прозорец Деклас | 16 x16
zoom_in

CGSignLab 2468579_5GFXP_16X16_NONE | „Само вработени -Наутични ленти“ Перфориран прозорец Деклас | 16 x16

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Лесен за инсталирање 80/20 перфорација. Вклучува инсталација Screeegee. Долготрајни УВ-мастила отпорни на избледени. Лесен за инсталирање. 80/20 перфорација. Вклучува инсталација Screeegee. Долготрајни УВ-мастила отпорни на избледени. Направете заслепувачки прв впечаток со перфорирани декорации за прозорци. Перфорираните декорации нудат еднонасочна видливост за деловните субјекти кои користат технологија за микро пункција што обезбедува сенка и приватност за оние во затворено и непроирен дизајн за дојдовни патрони. Нанесете перфорирани декорации на прозорецот на која било стаклена површина во вашата деловна активност за да се истакнете меѓу толпата и да го зголемите вашето присуство во областа! Перфорираните декорации на прозорецот се изработени од лепило винил материјал кој има ситни перфорации за да даде непроaирен изглед од едната страна и транспарентен поглед од другата.

Поврзани производи..