• Свеж
Гроздобер мандала цвеќиња околу мини пилула кутија - Дневен организатор на витамин за диспензери за пилули
zoom_in

Гроздобер мандала цвеќиња околу мини пилула кутија - Дневен организатор на витамин за диспензери за пилули

DEN 174.08

Стока
check Во продавницата

Дизајн Белешка : Гроздобер мандала цвеќиња кутија со пилули со целосна ширина Деликатен печатен материјал од метална железо Перформанси на производот : Погодно за џебови, чанти, совршени за патување, копче за кутии со пилули отворено - лесен за отворен дизајн; Лесен носач - добар додаток за патување. Применливи луѓе : За секој на кој му треба еден, овој организатор на пилули е забавен и практичен подарок. Витамин кутија кутија за кутии за кутии за кутии за диспензери за сортирање и контејнер за потсетници. Услуга по продажба : Ако имате какви било прашања во врска со производот, можете да контактирате со нас и ние ќе дадеме се од себе за да одговориме за нив!. Дополнителна конструкција : Големина : 2.0x0,7 инчи, има пластичен вметнат 3 преграда со артикулиран сврзувачки елементи и се препорачува за мали апчиња. Дизајн Белешка : Гроздобер мандала цвеќиња кутија со пилули со целосна ширина Деликатен печатен материјал од метална железо. Перформанси на производот : Погодно за џебови, чанти, совршени за патување, копче за кутии со пилули отворено - лесен за отворен дизајн; Лесен носач - добар додаток за патување. Применливи луѓе : За секој на кој му треба еден, овој организатор на пилули е забавен и практичен подарок. Витамин кутија кутија за кутии за кутии за кутии за диспензери за сортирање и контејнер за потсетници.

Поврзани производи..