• Свеж
Израмнување на монтирање, В.М., максимално оптоварување 12,000 фунти, пакет од 4 монтирани
zoom_in

Израмнување на монтирање, В.М., максимално оптоварување 12,000 фунти, пакет од 4 монтирани

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Монтите за VM-VMT се користат за широк спектар на инсталации каде што е потребно едноставно и прецизно израмнување Еластомерната подлога со вшмукување ќелии цврсто се вклопува во шуплината од леано железо и обезбедува цврст зафат на подот. се самоуверен без жртвување на стабилност и компензира малку нерамномерен под.

Поврзани производи..