• Свеж
1 парчиња M52 565nm IR инфрацрвен филтер за долг премин Црвено оптички стакло CB565 GG570 за фотографија на камера
zoom_in

1 парчиња M52 565nm IR инфрацрвен филтер за долг премин Црвено оптички стакло CB565 GG570 за фотографија на камера

DEN 932.80

Стока
check Во продавницата

Спецификации : (Филтерот и прстенот се вклучени во пакетот) Производ : 565 Nm Type Longpass Filter Тип : CB565 (еднаква на GG570) Тема : 52мм за прилагодување : Ние сме Производител Големината може да се прилагоди со добра цена. Пронајдете нè : Shijiazhuang Tangsinuo Optoelectronic Technology Co.

Поврзани производи..