• Свеж
Алатка Амана-SC592 2-парчиња карбид со 3-крила и широко распространета врата 2-7/8 DIA
zoom_in

Алатка Амана-SC592 2-парчиња карбид со 3-крила и широко распространета врата 2-7/8 DIA

DEN 5103.36

Стока
check Во продавницата

(Г) Дијаметар : 2-7/8 (г) Роден : 1/2 & 3/4. (Б) Висина на сечење : 2. (Р) радиус : 25/64. (Г) Дијаметар : 2-7/8. (г) Роден : 1/2 & 3/4. (Б) Висина на сечење : 2. (Р) радиус : 25/64. Рут јака (продадена одделно) само за 3/4 "Арбор!, #SC592, (г) Дијаметар : 2-7/8, (г) Боре : 1/2 & 3/4, (б) Висина на сечење : 2, (Р) радиус : 25/64, C : 17/32, D1 : 13/16, L : 9/16, опционална јака за рушење : C-007, T : 1/4 SC592 2-парчиња карбид со 3-крило Стиле и Надворешна врата од железничка мушка 2-7/8 Die x 2 x 25/64 Radius x 1/2 & 3/4 Bore Set за 1-3/4 материјал.

Поврзани производи..