• Свеж
БИАКСИЈАЛНА двојна шипка со двојно дејство на клипот STMB16-150 16мм, носат 150мм мозочен удар, лизгачки табела Пневматски цилиндер
zoom_in

БИАКСИЈАЛНА двојна шипка со двојно дејство на клипот STMB16-150 16мм, носат 150мм мозочен удар, лизгачки табела Пневматски цилиндер

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

БИАКСИЈАЛНА ДВЕНА РОД ДВЕЕ АКТИНСКИ ПИСТОН СТМБ16-150 16мм Доживеа 150мм мозочен удар, лизгачки табела Пневматски цилиндер БИАКСИЈАЛНА ДВЕНА РОД ДВЕЕ АКТИНСКИ ПИСТОН СТМБ16-150 16мм Доживеа 150мм мозочен удар, лизгачки табела Пневматски цилиндер. Двоен прачки Биаксијален пневматски клип на цилиндри Лизгач на воздушни цилиндри на воздухот : 16мм мозочен удар : 150мм модел : STMB16-150 *.

Поврзани производи..