• Свеж
Жици од скокач со леб, 140 парчиња флексибилен комплет за жица од скокач со леб од леб
zoom_in

Жици од скокач со леб, 140 парчиња флексибилен комплет за жица од скокач со леб од леб

DEN 98.72

Стока
check Во продавницата

Широка апликација : Направено да работи добро со какви било лебници или каде било жици од скокач, совршени за проекти за леб Лесен за употреба : Сите обоени скокачки жици се пред-обвиткани и преобразнети со десно агол, лесен за вметнување во таблата со леб. Комплетна спецификација : Овој комплет вклучува 14 различни должини на скокачки жици што можат да ги задоволат целата ваша потреба. Кутија за складирање : Дојдете со бесплатна пластична кутија, чувајте го вашиот комплет за џемпер жица организиран, удобен за продавница и заби. Флексибилни : Овие води се флексибилни, издржливи и лесни за поврзување и исклучување, идеални за употреба на прототипи. (10 парчиња секоја должина). Широка апликација : Направено да работи добро со какви било лебници или каде било жици од скокач, совршени за проекти за леб. Лесен за употреба : Сите обоени скокачки жици се пред-обвиткани и преобразнети со десно агол, лесен за вметнување во таблата со леб. Комплетна спецификација : Овој комплет вклучува 14 различни должини на скокачки жици што можат да ги задоволат целата ваша потреба. Кутија за складирање : Дојдете со бесплатна пластична кутија, чувајте го вашиот комплет за џемпер жица организиран, удобен за продавница и заби. Флексибилни : Овие води се флексибилни, издржливи и лесни за поврзување и исклучување, идеални за употреба на прототипи.

this kit includes 14 different lengths of jumper wires which can satisfy all your need. :

Поврзани производи..