• Свеж
Nokmopo фустани за жени 2022 свадба гостин чипка панел со долг ракав V-врат фустан фустан фустан за жени
zoom_in

Nokmopo фустани за жени 2022 свадба гостин чипка панел со долг ракав V-врат фустан фустан фустан за жени

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Ткаенина - Овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% ткаенина за памучна кожа Лесната ткаенина е мека, а не гледана, истегната ткаенина нуди голема удобност на вашата кожа во цела сезона. Карактеристики : Макси фустан за жени Карактеристики Секси завиткан V врат, краток ракав, опуштено вклопување, плус големина, висока половината, секси, шик, авертиран цветен/ полк точки печатење, целосна должина макси фустан, вистинска силуета за завиткување, асиметрична трим На дното, високо разделување на едната страна, завиткан појас на половината. Овој фустан е лесен и обичен, има еластичен опсег на цвест на половината. Sweet & Culter, мека и привлечна. Материјал за ткаенини : 95% рајон, 5% спандекс. Изработено со висок квалитет на рајон и висок спандекс. Материјалот е лесен, многу проток и воздушен, мек и истегнат. Водич за миење : рачно/машина миење ладно, суво на воздухот. , Големи/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 20-22, 3 X-LARGE/US 24. Ние ќе се обидеме да се потрудиме да ја ажурираме новата боја, можете да ја додадете во вашата листа за желби за Лесно пребарување. Прилики : тоа е перспективно погодно за секојдневно носење, средба на час, плажа, забава, шопинг, датира, вечера, патувања, трчање на грешки, ноќен одмор, роденден, гостин за венчавки, годишнина од хомекција, роденден итн. Може да ја спарите со станови на потпетици или дури Сандали за лето и хеланки, чизми. Совршено да се облекувате со некои додатоци или само да се облечете наоколу како летен фустан. Willе биде убав подарок за Денот на девојка или месечен. Уникатен дизајн : Летни фустани за сонце/ резервоар без ракави со врвен фустан/ фустани за каросерии за жени/ секси секси фустан/ шупнат фустан/ фустани со страничен отвор. Лабава фит фустан има секси V врат, цврста боја, еластично деколте, симпатична ракав на Ruffle Bellвоно секси и обичен, елегантен, мини фустан. Чист ракав и дизајн на швајцарски точки додавајќи чувство на романса и елегантно на летниот фустан. Внимание : Добредојдовте на Nokmopo! Ве молиме, погледнете ја сликата на левата големина пред да ја купите. Бидејќи различни бои на компјутерски приказ се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку различна од горенаведената слика. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме што е можно поскоро за да ви обезбедиме подобри решенија. Ви благодарам за вашето разбирање. Фустан од плажа есен миди фустан фустан плетен долг ракав фустан секвенцин миди фустан гроздобер коктел фустани за жени долг ракав проток фустан плус големина фустан за жени зима плус кошула фустан долги ракави формални фустани за жени жени миди фустани макси фустан со вграден ракав од пикав од крем Облечи за жени бохо фустани за жени 2022 вечера, фустан за жени, завиткајте џемпер фустан за жени со долг ракав, фустан мини фустан за жени женски смокинг фустани долги формални фустани. Формален фустан жени формални фустани со долги ракави венчаници карирани фустани за жени венчаница на плажа плус големина Ноќта на вештерките фустан со долг ракав џемпер фустан со долги ракави фустан формални формални фустани жени фустани случајно исечоци без максимум фустан, занишани фустани занишани фустани за жени плус големина лето со долги ракави лакови Фустани фустани за жени плус жени со големина на фустани долг сатен фустан за жени празнични фустани жени ленти за фустани без прерамки за бремени жени елегантни. Фустан со долг ракав за жени облекувања за облеки за жени домашен фустан готски фустан за жени велигденски фустан жени плус големина миди фустани фармерки фустан за жени лето миди фустан гостински венчаници за жени макси фустани плус големина невеста закачалка за венчаница бремена фустан за жени елегантен макси фустан Женски Божиќни фустани фустан од полите плус големина мини фустан за жени продолжение со долги ракави фустани ленени фустани за жени породилно фустан со долг ракав на полноќ на полноќ, облечен фустан, облечен фустан зима. Зимски облеки за жени 2022 Бохо макси фустан за жени формален фустан за жени женски Божиќни фустани плус големина бохо фустан за жени хризма фустан фустан за жени секси клуб Божиќни забави фустани за жени женски хулахопки за фустани празнични фустани за жени Божиќни фустани за жени фустани за жени фустани за жени фустани за жени фустани за жени фустани за жени, фустани за жени, фустани за жени Фустани за училишни танцувања завиткаат фустани со долг ракав секси фустан за жени кои излегуваат фустани долги фустани за жени продолжение макси фустан Божиќ со долг ракав фустан плус големина венчаници.

Поврзани производи..