• Свеж
Моксичка 4 -ти јули роденден на роденденот на американското знаме Денот на независноста роденденска позадина Патриотски starsвезди и ленти Роденденска забава украси
zoom_in

Моксичка 4 -ти јули роденден на роденденот на американското знаме Денот на независноста роденденска позадина Патриотски starsвезди

DEN 744.00

Стока
check Во продавницата

❤ 【Права големина】 10x7ft (висина од 118 "ширина x 82") Ако сакате друга големина, ве молиме испратете ни сопствени пораки и можеме да ги прилагодиме за вас. ❤ 【Памучен материјал】 Во споредба со винил, оваа памучна ткаенина нема да биде лесно да се брчки, и е мека, издржлива и еднократна. Покрај тоа, може да се пегла и мие. ❤ 【Добар дизајн】 Дигитален принт со висока резолуција со привлечни детали и животни бои. Добар натпревар за вашиот настан и ќе ви даде незаборавно искуство. ❤ 【Што добивате】 1 ПК 4 -ти јули роденден на роденденот без џеб. Забележете дека штандовите и клиповите не се вклучени. Малите брчки може да се отстранат со пеглање на задната страна (не страната на сликата) на ниска температура. ❤ Широка апликација】 Оваа позадина на роденденот на Денот на независноста е совршено користена како фотошута, wallиден декор, таписерија или декорација на маса за торта, банер, фото студио фотографија или видео украси. Дефинитивно ќе биде хит за вашиот посебен настан!. ✦ за нас : ✦- Нашата позадина не е само одлична позадина на портретот за луѓе од сите возрасти.- Исто така е добро прилагодена за најразлични настани, како што се бебешки туш, роденден, откривање на родот, свадба и други прослави.- Исто така, служи како одлична позадина за селфи, фејсбук во живо, телевизија, видеа, часови преку Интернет или други фотографии.- Се надеваме дека нашата позадина би можела да биде добар избор за вас и огромен хит за вашиот настан. Материјал : памучна ткаенина. Тоа ја прави шемата пореална и шарена.- Памукот е мек и издржлив. Достапно е во затворено и на отворено. Но, не користете го во дождливи или ветровити денови. Бојата прикажана на екранот може да биде малку поразлична од вистинското печатење заради ефектот на светлината или поставката на компјутерскиот монитор.

Поврзани производи..