• Свеж
Wpyyi надувување на сливот на надувување на голема бања бања бања сад за миење садови со вода ледена кофа облека за облека
zoom_in

Wpyyi надувување на сливот на надувување на голема бања бања бања сад за миење садови со вода ледена кофа облека за облека

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

【Повеќекратни намени】 може да се користи како слив за складирање, на отворено за миење садови, миење на овошје, вода, кофа со мраз, облека, духови и многу други намени 【Лесно за чување】 Можете полесно да го чувате по исцедувањето. Чиста, брза и удобна, совршен додаток за живеење во домот. 【Одлични перформанси】 не зазема простор. Тоа е високо ниво за живеење што е многу блиску до современиот живот на отворено. 【Висок материјал】 надувување на сливот е изработен од ПВЦ материјал што е пријателски за животната средина, не-токси и здравјето y. Тоа е одличен избор за сите корисници. 【Подарок】 Мал, лесен, земи помалку простор, ова е совршен Божиќен подарок, роденденски подарок за мајка, тато, пријатели, семејство, итн. 【Повеќекратни намени】 Може да се користи како слив за складирање, отворено за миење садови, миење на овошје , вода, кофа со мраз, облека, духови и многу други намени. 【Лесно за чување】 Можете полесно да го чувате по исцедувањето. Чиста, брза и удобна, совршен додаток за живеење во домот. 【Одлични перформанси】 не зазема простор. Тоа е високо ниво за живеење што е многу блиску до современиот живот на отворено. 【Висок материјал】 надувување на сливот е изработен од ПВЦ материјал што е пријателски за животната средина, не-токси и здравјето y. Тоа е одличен избор за сите корисници. 【Подарок】 Мал, лесен, земи помалку простор, ова е совршен Божиќен подарок, роденденски подарок за мајка, тато, пријатели, семејство, итн.

Material:
PVC
Color:
Yellow, Blue, Orange
Size(DxH):
About 38x15cm/14.96x5.9inch
Load bearing:
About 10kg
Package includes:
1pc x Inflatable Foot Basin :

Поврзани производи..