• Свеж
Faucet xyyxdd, миксер со бела боја единечна лост со двојна дупка миксер топла и ладна топла и ладна тапа
zoom_in

Faucet xyyxdd, миксер со бела боја единечна лост со двојна дупка миксер топла и ладна топла и ладна тапа

DEN 1451.20

Стока
check Во продавницата

Ги исполнува или ги надминува сите стандарди и сертификација на индустријата Ние гарантираме квалитет на производите.comes со сите потребни додатоци за инсталација. Ако сакате да го купите, обрнете внимание на пополнување на вашата целосна адреса и телефонски број, што можете да го добиете производот е многу важно. Поминавме 10 години проучувајќи ја чешмата. Го гарантираме квалитетот на производите.15-25 Време на испорака на работни денови. Описите на нашите производи во подолу, ако сè уште имате какви било прашања, ве молиме испратете ни е -пошта до нас, дозволете ми да ви дадам одговори. Истакнати со трајни керамички вентили, не се протекуваат вода. Посакувам да имате среќно патување. Ги исполнува или ги надминува сите стандарди и сертификација на индустријата. Ние гарантираме квалитет на производите.comes со сите потребни додатоци за инсталација. Ако сакате да го купите, обрнете внимание на пополнување на вашата целосна адреса и телефонски број, што можете да го добиете производот е многу важно. Поминавме 10 години проучувајќи ја чешмата. Го гарантираме квалитетот на производите.15-25 Време на испорака на работни денови. Описите на нашите производи во подолу, ако сè уште имате какви било прашања, ве молиме испратете ни е -пошта до нас, дозволете ми да ви дадам одговори.

Поврзани производи..