• Свеж
Фризура за тркалачки салон за салони бимити салон за тркалачки салон на тркала Премиум алуминиумски инструмент Тетоважа за тркалачки сад со тркала -17.9x13x27.6-43.3 инчи-
zoom_in

Фризура за тркалачки салон за салони бимити салон за тркалачки салон на тркала Премиум алуминиумски инструмент Тетоважа за тркалачки

DEN 1119.84

Стока
check Во продавницата

? ? ? ? Металниот салон за салони има 2 чаши и 1 метална јамка, може да складира разни алатки Широка апликација】 Бимити Тркала за тркалање за разноврсен дизајн на салони, може да се користи како организатор на колички за фризери, фиока за стоматолози, количка за работна станица за тетоважи, спа -количка, количка за тркалање на салони за убавина. ? ? ? ? Металниот салон за салони има 2 чаши и 1 метална јамка, може да складира разни алатки. Широка апликација】 Бимити Тркала за тркалање за разноврсен дизајн на салони, може да се користи како организатор на колички за фризери, фиока за стоматолози, количка за работна станица за тетоважи, спа -количка, количка за тркалање на салони за убавина. Бимити е посветена на обезбедување на висококвалитетни и практични колички за салони. Висококвалитетните материјали обезбедуваат квалитетот на лентата за тркалање тетоважа, тој е отпорен на корозија и издржлив. Решетката за салони со голем капацитет и решетката за складирање на додатоци се многу погодни за складирање на вашите материјали за фризери или други алатки. Пет флексибилни тркала ја прават флексибилната подвижност на табелата за салони повеќе не е луксуз. Лесно за чистење. Користејќи врвен материјал за легура на алуминиум, здрав траен, исто така е многу лесно да се исчисти.

Поврзани производи..