• Свеж
Алатки Камаса Камаса 56123 Долги нос клешти 200 мм
zoom_in

Алатки Камаса Камаса 56123 Долги нос клешти 200 мм

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Долга 200мм (8 ") Произведено од IC55 челик. ТПР меки рачки за зафат. Рачки со близнаци во боја. Долги нос клешти долги 200 мм, произведени од челик IC55 со TPR ракува со британска компанија за алатки со седиште во Ворвикшир, Велика Британија. Алатките Камаса цртаат на години на искуство за воведување квалитетни производи кои нудат вистинска вредност за парите. Сите наши производи се одговорни од доверливи етички партнери низ целиот свет. Нашето години искуство и огромна експертиза во секторот алатки ни помага да ја постигнеме нашата цел да донесеме решенија за високо квалитетни алатки за пазар и да се биде број 1 избор за многумина.

Поврзани производи..