• Свеж
Wtukmo 2 x 5p моментално 1NO 1NC сино неонско светло тркалезно копче за копче за копче 12V
zoom_in

Wtukmo 2 x 5p моментално 1NO 1NC сино неонско светло тркалезно копче за копче за копче 12V

DEN 271.84

Стока
check Во продавницата

Тип моментално, 1 NO 1 NC Ith AC 220 V, 5 A. Префрлување на напон AC 250 V, 5 A. Лесен напон 12 V. Дијаметар на копчето 15мм/0,6 '. Тип моментално, 1 NO 1 NC. Ith AC 220 V, 5 A. Префрлување на напон AC 250 V, 5 A. Лесен напон 12 V. Дијаметар на копчето 15мм/0,6 '. Име на името на копчето Push Contytype моментално, 1 NO 1 NC ITH AC 220 V, напон на 5 -теза на напон AC 250 V, 5 ALIGHT VOLTAGE 12 VLIGHT COLOR BOILE BLUEBUTTON DIAMETER 15m M/0,6'THREAD дијаметар 15.2mm/0,6'Size 18 x 18 x 40mm/0,7'x0.7'x 1,6 '(L*w*h) Материјал, метална тежина 15 G содржина на пакет 2 x прекинувач за копче за притискање.

Поврзани производи..