• Свеж
Камера за заден преглед, боја HD 170 ° широк агол Преглед на резервна камера за резервна камера
zoom_in

Камера за заден преглед, боја HD 170 ° широк агол Преглед на резервна камера за резервна камера

DEN 223.84

Стока
check Во продавницата

【Поставете ги сите возила】 Комплетот за камера за задниот преглед е универзално вклопување, така што може да биде совршено за сите видови на возила Камерата е исто така многу лесна за поставување и е погодна за комбиња, автомобили, РВ, камиони, SUV и многу повеќе. Системот за мониторинг на подготвеност ќе започне да работи автоматски и јасно можете да ја видите ситуацијата зад автомобилот. 【Широк агол за прегледување камера за паркирање】 Камерата за резервна копија на автомобилот се одликува со премиум систем за враќање со линии за паркирање што го олеснуваат паркингот од кога било, исто така ќе ви обезбеди широк агол од 170 степени за совршени резултати. Со својот елегантен и модерен дизајн, оваа камера е многу популарна. 【Кристално чиста слика】 HD Dash Cam ви дава совршено јасна слика со висока дефиниција за совршени резултати, поддржува видео систем NTSC, светли бои и HD квалитет 1080x720 пиксели. (Забелешка : Ве молиме, проверете дали вашиот екран е екран со висока дефиниција, ефектот на обичниот екран не е толку добар. 【Водоотпорна камера】 IP67 Ниво на водоотпорно, мала големина и добро прикривање. Задната камера на HD е водоотпорна, водоотпорна и отпорна на шок. Мултислоен водоотпорен дизајн. Може да работи нормално во дождливи денови. 【Внимавајте на вашата околина - Добар возач е секогаш свесен за тоа што е околу неговото возило. Задната камера ви овозможува да видите сè што го опкружува вашиот автомобил. 【Поставете ги сите возила】 Комплетот за камера за задниот преглед е универзално вклопување, така што може да биде совршено за сите видови на возила. Камерата е исто така многу лесна за поставување и е погодна за комбиња, автомобили, РВ, камиони, SUV и многу повеќе. Системот за мониторинг на подготвеност ќе започне да работи автоматски и јасно можете да ја видите ситуацијата зад автомобилот. 【Широк агол за прегледување камера за паркирање】 Камерата за резервна копија на автомобилот се одликува со премиум систем за враќање со линии за паркирање што го олеснуваат паркингот од кога било, исто така ќе ви обезбеди широк агол од 170 степени за совршени резултати. Со својот елегантен и модерен дизајн, оваа камера е многу популарна. 【Кристално чиста слика】 HD Dash Cam ви дава совршено јасна слика со висока дефиниција за совршени резултати, поддржува видео систем NTSC, светли бои и HD квалитет 1080x720 пиксели. (Забелешка : Ве молиме, проверете дали вашиот екран е екран со висока дефиниција, ефектот на обичниот екран не е толку добар.

Поврзани производи..