• Свеж
Странични маси на отворено на Acehome, тркалезна модерна домашна декор кафе чајна чајна маса, мала метална софа странична закуска странична маса, едноставен стил на ма
zoom_in

Странични маси на отворено на Acehome, тркалезна модерна домашна декор кафе чајна чајна маса, мала метална софа странична закуска

DEN 639.84

Стока
check Во продавницата

Нашиот тим за истражување и развој и производство база се ангажирани во домашни производи 25 години и имаат најголеми барања за квалитет на производот Acehome спроведува меѓународна стандардизирана контрола во три аспекти : суровини на производи, процес на производство и прифаќање на производи. И со филозофијата на компанијата „услугата не е мала работа, сè е голема работа“, ние ја разменуваме нашата искреност и ентузијазам за мирот и среќата на потрошувачите. Acehome е професионален производител и извозник кој е стручен за дизајнирање, развој и производство на производи за дома. Сите наши производи се во согласност со поголемите стандарди за квалитет и имаат поголеми перформанси на трошоците. Производите вклучуваат делител на простории, столче за деца, странична маса, крајна маса, отоманска ноќна ноќ. Acehome ја претставува оваа минималистичка странична маса што може да се користи и на отворено и дома. Ние го дизајниравме производот со монолитен дизајн на челик во форма X во форма на Х, со што оваа табела за внатрешен двор е издржлива и доволно цврста за да издржи до 110 килограми на надворешна и затворена употреба. Оваа нова верзија на страничната табела со челик за внатрешен двор има уникатен дизајн на валани раб за да се спречи пад на предметите. И доаѓа во стилска боја за подобрување на неговото визуелно влијание. Современ дизајн : Оваа тркалезна странична табела има облога со метална табела што не се лизга, за да се спречи пад на предметите, а нејзината рамка е изработена од висококвалитетен метал. Завртките на завртките дизајнирани над четирите нозе на рамката на страничната табела цврсто ја стабилизираат таблетата, за да можете да бидете сигурни дека на неа ќе бидат поставени кафе, украси и книги. Мулти-оказија : Страничните табели на отворено се разноврсни што можат да се користат како закуска, крајна маса, странична маса, телефонска маса и сл., Во вашата дневна соба. Исто така, можете да го користите како крајна табела за прикажување на украси или држач за растенија во вашата градина или балкон. Страничната маса на отворено е совршена во секој декор. Премиум квалитет : Страничните табели на отворено се изработени од структура на челична рамка со прашок, отпорни на временски услови, УВ-заштитен и анти-кавга за употреба на отворено. Едноставно можете да го исчистите со влажна крпа. Може да издржи 110 фунти. на врвот на челичната маса. Заштеда на простор : Собранието на странична табела е висока 18,9 "дијаметар x 18,9". Страничната маса на софата опфаќа мала површина и голем капацитет и горната полица може да складира чаши за чај, книги или украси. Пакетот за производи доаѓа со упатства, а потребни се само 5 минути за да се соберат според упатствата. Најдобра услуга : Вклучени се сите алатки за склопување и прирачник за инсталација. Можете да ја инсталирате табелата за внатрешен двор за неколку минути. Контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите директно за какви било прашања за време на употребата, и ние ќе ги решиме вашите проблеми што е можно побрзо додека не бидете задоволни.

Поврзани производи..