• Свеж
3drose кран и фенер, среќна кинеска нова година во кинески спортски шише со вода, 21 мл, бело
zoom_in

3drose кран и фенер, среќна кинеска нова година во кинески спортски шише со вода, 21 мл, бело

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Прилагодена печатена слика со висок сјај, сублимирана директно на белата сјајна надворешна површина Одговара на повеќето држачи за чаши. Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба. 2 пресврт на капачиња - 1 лесен проток на пиење и 1 стандардна капа. Вклучен е и клип за карабинер. Прилагодена печатена слика со висок сјај, сублимирана директно на белата сјајна надворешна површина. Одговара на повеќето држачи за чаши. Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба. 2 пресврт на капачиња - 1 лесен проток на пиење и 1 стандардна капа. Вклучен е и клип за карабинер. Прилагодена печатена слика со висок сјај, сублимирана директно на белата сјајна надворешна површина. Одговара на повеќето држачи за чаши. Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба. Произведено во САД.

Поврзани производи..