• Свеж
VR идеја завртка хексадецимална орев, капаче за завртки за шрафци, лево-галванизирана лева рака на орев-8 ниво црна рамна завртка за глава
zoom_in

VR идеја завртка хексадецимална орев, капаче за завртки за шрафци, лево-галванизирана лева рака на орев-8 ниво црна рамна завртка за глава

DEN 704.00

Стока
check Во продавницата

Кои можат да ги задоволат вашите многу потреби за внатрешни и надворешни проекти Материјал од не'рѓосувачки челик, отпорен на влага и 'рѓа. Комплетни спецификации и должини, погодни за различни потреби. Добра целокупна точност и висока стабилност. Не е лесно да се 'рѓа, одличен квалитет. Кои можат да ги задоволат вашите многу потреби за внатрешни и надворешни проекти. Материјал од не'рѓосувачки челик, отпорен на влага и 'рѓа. Комплетни спецификации и должини, погодни за различни потреби. Добра целокупна точност и висока стабилност. Не е лесно да се 'рѓа, одличен квалитет. Што може да обезбеди долго време со користење. Добра целосна точност и висока стабилност Не е лесен за 'рѓа, одличен квалитет е идеална алатка за дома и работно место, професионалци, аматери, земјопоседници, ракотници, мажи за поправка, дрво, градежништво, водовод, HVAC, 3Д печатени проекти , Комуникациски капацитети, собрание на бродот и така натаму.

Поврзани производи..