• Свеж
Изолирана испорака на пица во Семиро и потопла торба, дишење на свила од свила за да се задржи пареата на топлина и ослободување, водоотпорно затворање на патент, од
zoom_in

Изолирана испорака на пица во Семиро и потопла торба, дишење на свила од свила за да се задржи пареата на топлина и ослободување, водоотпорно

DEN 1092.80

Стока
check Во продавницата

Одговара за 3 парчиња од 18 "пица, или 4 парчиња 16" пица Екстра-дебела свила од свилен конец за да се задржи топлината и да се ослободи вишокот на пареа. Затвореник за затворање на вода за затворање. Вклучен каиш на рамената. Лесни рефлектирачки јади за безбедност во текот на ноќта. ✅ [Подобар начин за задржување на топлината] - Алуминиумска фолија што ја користат другите брендови за задржување на топлина ги задржува капките во вода внатре и ја прави пицата затегната. Наместо тоа, ние избравме да го вложиме „Екстра густ свилен флос“ на 6 страни од торбата за испорака на пица за подобро да ја задржи топлината и да ослободи вишок пареа. Пицата останува свежа и вкусна по долг период!. ✅ [водоотпорен патент за затворање] - Во споредба со затворањето на прицврстувачите на кука и јамка, водоотпорен патент користиме подобра зачувување на топлината и го задржува дождот / водата, исто така го олеснува ставањето / извадувањето пица. ✅ [3-насоки за носење]-Дебели „рачни ленти“ не се шијат заедно, може да се стават во вреќи со странични мрежи кога не се во употреба + „ленти преку рамото“ се корисни кога носите тешка храна + „Една рака држени ленти“ како друга опција. ✅ [Edgings кои рефлектираат светло]-Со оглед дека може да одите на улица за да испорачате пица ноќе, дизајнот на обработка на светлина што ги рефлектира, обезбедува дополнителна безбедност. Луѓето можеа да те видат од далеку. ✅ [Clear Id прозорец] - Може да се искористи за одржување на визит -картички, нарачка билети, сметки или семејна фотографија. Нашите големи вреќи за пица за испорака се вклопуваат за 3 парчиња од 18 "пица, или 4 парчиња 16" пица. ✅ [Подобар начин за задржување на топлината] - Алуминиумска фолија што ја користат другите брендови за задржување на топлина ги задржува капките во вода внатре и ја прави пицата затегната. Наместо тоа, ние избравме да го вложиме „Екстра густ свилен флос“ на 6 страни од торбата за испорака на пица за подобро да ја задржи топлината и да ослободи вишок пареа.

Поврзани производи..