• Свеж
Сертифициран Меѓународен Океански 3 Парче Меламин Водителка Сет, Мулти Обоени
zoom_in

Сертифициран Меѓународен Океански 3 Парче Меламин Водителка Сет, Мулти Обоени

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Вклучува 1 Секој 14 5" Чип н Натопи Сервер 14 5 "х 5 75" 3-Секција Фиока За Уживање & 19" х 8 " Правоаголна Лента Дизајниран Од Студиото Тре Сорел. 100% Издржлив Тежок Меламин. Совршен за Внатрешна или Надворешна Секојдневна Употреба. Безбедна Машина За Миење Садови. Вклучува 1 Секој 14 5" Чип н Натопи Сервер 14 5 "х 5 75" 3-Секција Фиока За Уживање & 19" х 8 " Правоаголна Лента. Дизајниран Од Студиото Тре Сорел. 100% Издржлив Тежок Меламин. Совршен за Внатрешна или Надворешна Секојдневна Употреба. Безбедна Машина За Миење Садови. Пловете по морињата Со сертифицирани меѓународни "Океански" издржливи садови за вечера и прибор За јадење од меламин Во тешка категорија Дизајнирани Од Студијата Тре Сорел во богати нијанси на сина боја оваа колекција ја носи убавината на океанот На вашата трпеза Тре Сорел значи три сестра на италијански јазик. Три талентирани сестри се здружија за да создадат уметност за убавина првично насликана на камен, платно, плочка и стакло. Заедно со Сертифицирана Интернационала, нивните дизајни може да се најдат на различни керамички и меламински парчиња, правејќи колекционерски предмети и секојдневни функционални садови.

Поврзани производи..