• Свеж
POWERTEC 75048 Руно Филтер Кеси За Festool 498411 Се Вклопува КТ Миди, 5PK
zoom_in

POWERTEC 75048 Руно Филтер Кеси За Festool 498411 Се Вклопува КТ Миди, 5PK

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

ВКЛУЧУВА : (5) Кт Миди Филтер Кеси За Самочистење (ВАЖНО : оваа филтер кеса е специфична за КОЛЕКЦИОНЕРИТЕ НА CTL MIDI произведени до 2018 година Не е компатибилен со подоцнежните модели. ФУНКЦИЈА : овие кеси за замена наменети за вреќи Фестол (498411) делуваат како пред-филтер, помагајќи да се фатат до 99,97% честички, истовремено спречувајќи прашина од печење/ затнување во вреќата обезбедувајќи оптимална ефикасност. КАРАКТЕРИСТИКИ : лесен за инсталирање дизајн со интегриран размавта што ја запечатува торбата, обезбедувајќи брзо и лесно отстранување од вашите вакууми и компатибилен со екстрактори за Прашина Фестол Кт Миди. ЕФИКАСНОСТ : Конструирана од висококвалитетна ткаенина од руно отпорна на кинење, способна да фаќа честички прашина без да ги испушта назад во околината. ЕФЕКТИВНИ : Овие вакуумски кеси помагаат да се продолжи животниот век на вашиот главен филтер во вашиот вакуум (КТ Миди), обезбедувајќи паметно решение за спречување на постојана замена на филтерот. ВКЛУЧУВА : (5) Кт Миди Филтер Кеси За Самочистење (ВАЖНО : оваа филтер кеса е специфична за КОЛЕКЦИОНЕРИТЕ НА CTL MIDI произведени до 2018 година. Не е компатибилен со подоцнежните модели. ФУНКЦИЈА : овие кеси за замена наменети за вреќи Фестол (498411) делуваат како пред-филтер, помагајќи да се фатат до 99,97% честички, истовремено спречувајќи прашина од печење/ затнување во вреќата обезбедувајќи оптимална ефикасност. КАРАКТЕРИСТИКИ : лесен за инсталирање дизајн со интегриран размавта што ја запечатува торбата, обезбедувајќи брзо и лесно отстранување од вашите вакууми и компатибилен со екстрактори за Прашина Фестол Кт Миди. ЕФИКАСНОСТ : Конструирана од висококвалитетна ткаенина од руно отпорна на кинење, способна да фаќа честички прашина без да ги испушта назад во околината. ЕФЕКТИВНИ : Овие вакуумски кеси помагаат да се продолжи животниот век на вашиот главен филтер во вашиот вакуум (КТ Миди), обезбедувајќи паметно решение за спречување на постојана замена на филтерот. Воведување На Кеси За Замена За Самочистење кои се компатибилни со Фестол Цтмиди Филтер Кеси ОД ПАУЕРТЕК. Овие вакуумски и кеси за собирање прашина имаат уникатен дизајн за самочистење наменет да ја елиминира прашината од печење во внатрешноста на кесата На ВАШИОТ Кт Миди, обезбедувајќи максимална ефикасност на вшмукување додека не се наполни целосно.

Поврзани производи..