• Свеж
ЈОЈС Филтер За Воздух Филтри Кертриџ Компатибилен Со Карчер НТ 501 НТ80/1 Б1м Правосмукалка Делови Професионален Филтер Круг Филтер Апсолутен филтер хувер делови
zoom_in

ЈОЈС Филтер За Воздух Филтри Кертриџ Компатибилен Со Карчер НТ 501 НТ80/1 Б1м Правосмукалка Делови Професионален Филтер Круг Филтер Апсолутен

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Висока приспособливост, лесна за инсталирање и лесна за замена Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и лесни за употреба. Филтерот може да ги филтрира нечистотиите и другите честички за да постигне ефикасен и чист ефект. Како дел од нормалното одржување, лесно може да се расклопи и замени. Се препорачува да се заменуваат резервните делови на секои два до три месеци за да се задржи убедливиот робот на најдобри перформанси. Висока приспособливост, лесна за инсталирање и лесна за замена. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и лесни за употреба. Филтерот може да ги филтрира нечистотиите и другите честички за да постигне ефикасен и чист ефект. Како дел од нормалното одржување, лесно може да се расклопи и замени. Се препорачува да се заменуваат резервните делови на секои два до три месеци за да се задржи убедливиот робот на најдобри перформанси. Изработени од висококвалитетни материјали, ефикасни и издржливи.Забелешка : вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Поврзани производи..