• Свеж
Neевор Серија Неопренови Гумени Подлошки-7/8 ОД х 3/8 ИД х 1/16 Дебелина - 60 Дуро Примал23 Индустриски Гумени Подлошки
zoom_in

Neевор Серија Неопренови Гумени Подлошки-7/8 ОД х 3/8 ИД х 1/16 Дебелина - 60 Дуро Примал23 Индустриски Гумени Подлошки

DEN 703.20

Стока
check Во продавницата

(300 Пакет) Примал23 Индустриски Бренд Комерцијални Одделение - Настојуваат Серија Неопренови Подлошки 7/8 " Надворешен Дијаметар - (. 3/8 " Внатрешен Дијаметар - (. 1/16 " Дебелина -. 60 Дуро +/-5-Користете за разделувачи, потиснување на вибрации, монтирање, метали, шалтери, роботика, медицинска опрема , хоби, индустриски и многу повеќе. (300 Пакет) Примал23 Индустриски Бренд Комерцијални Одделение - Настојуваат Серија Неопренови Подлошки. 7/8 " Надворешен Дијаметар - (. 3/8 " Внатрешен Дијаметар - (. 1/16 " Дебелина -. 60 Дуро +/-5-Користете за разделувачи, потиснување на вибрации, монтирање, метали, шалтери, роботика, медицинска опрема , хоби, индустриски и многу повеќе. (300 Пакет) Примал23 Индустриски Доо-Серијаopевор Неопренови Гумени Подлошки Е87538116-Спецификации И Детали Примал23 Индустриски Бренд Неопренови Гумени Подлошки 7/8 " Надворешен Дијаметар - (.01) 3/8 " Внатрешен Дијаметар - (.01) 1/16 " Дебелина - (.016) 60 +/- 5 Дурометар Комерцијални Одделение Неопренови Гума Примал23 Индустриски Бренд Неопренови гумени подлошки имаат различни корисни својства. € Умерена отпорност На Озон Q Умерена отпорност На Ултравиолетова Светлина ● Умерена Отпорност На Временските Услови ● Умерена Отпорност На Вода, Масла, Маснотии и Растворувачи Користете За : Индустриска Комерцијална Роботика Автоматизација Автомобилски Разделувачи производство На Хоби За потиснување На Вибрации Метали и многу повеќе.

Поврзани производи..