• Свеж
Aexit 7mm x Држач За Алат 110m x 72mm HSS Директна Дупчалка За Дупчење За Дупчење За Електрична Вежба Модел: 75as189qo562
zoom_in

Aexit 7mm x Држач За Алат 110m x 72mm HSS Директна Дупчалка За Дупчење За Дупчење За Електрична Вежба Модел: 75as189qo562

DEN 102.56

Стока
check Во продавницата

Должина на флејта : 72мм / 2835"; Вкупна Должина : Вкупна Должина. Име на производот : Пресврт Вежба Малку;Карактеристики : Директно вежба дупка;Материјал : ХСС. 110мм / 4,33" : 110мм / 4,33"; Нето Тежина : 22гр. Боја : Црна;Дијаметар На Битот : 7мм / 0,275"; Дијаметар на дупката за дупчење : 7мм / 0,275". Содржина на пакетот : Содржина На Пакетот;1 х Дупчалки за Извртување : 1 х Дупчалки за Извртување(369666вет314600јудро819721). 7мм х 110м х 72мм Хсс Директно Вежба Дупка Пресврт Вежба За Електрична Вежба (862уијх2210седт4120) Енвиамос ел енвио дезде Кина пор он периодо де 10 а 30 диас.

Поврзани производи..