• Свеж
УЛДИГИ 1pc Држач За Мобилен Телефон Држач За Мобилен Телефон Држач За Телефон Држач За Монтирање На Рабовите На Бирото Држач За Мобилен Телефон За Автомобил Прилаго?
zoom_in

УЛДИГИ 1pc Држач За Мобилен Телефон Држач За Мобилен Телефон Држач За Телефон Држач За Монтирање На Рабовите На Бирото Држач За Мобилен

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Разноврсна Телефонска Заграда : Универзална Мрзлива Телефонска Заграда-држач за мобилен телефон компатибилен со сите уреди Мулти-Агол Прилагодливи Решетката : € Слободен Дизајн На Рацете Q клипот лесно може да го држи телефонот или таблетот за да обезбеди цврсто и безбедно вклопување. Двојните краци лесно се склопуваат и расклопуваат. Телефонска Решетка : вградена удобна подлога во стегачот на работната површина, заштитете ја работната површина од гребење, како и лизгање. Држач за Монтирање таблети За Кревет : Изработен од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и материјал од алуминиумска легура, практичен и издржлив за трајна употреба. Држач за Таблети за стегање : не е лесно да се деформирате и да ви донесе многу погодност. Список на пакети 1 х Карактеристики На Држачот на Телефонот - овој држач за таблети од алуминиумска легура е компатибилен со мобилни телефони под 6,3 инчи и телефонски клип за уреди за таблети. - Големина : 70, 00Х8, 00Х5, 00см/ 27, 51Х3, 14Х1 Разноврсна Телефонска Заграда. - Овој производ е направен од алуминиумска легура и СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, силен и стабилен држач за телефон на бирото. - Материјал : Абс И Држач За Рабови на Бирото Од Алуминиумска Легура-Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви донесе погодност Флексибилен Држач за Раце за Кревет.

Поврзани производи..