• Свеж
ПЕТСОЛА Мали Оксфорд Ткаенина Патент Мала Алатка Торбичка Торбичка Алатки Организатор Насловна DIY, Црна S 1680D
zoom_in

ПЕТСОЛА Мали Оксфорд Ткаенина Патент Мала Алатка Торбичка Торбичка Алатки Организатор Насловна DIY, Црна S 1680D

DEN 350.40

Стока
check Во продавницата

Оксфордска ткаенина, со мазно затворање на патент, цврста и издржлива Водоотпорност, заштита и дамки. Добра флексибилност, лесна за носење, компактна големина, мала тежина. Практично складирање за, клучеви и резервни делови. Широко користени, во комбинација едни со други, имаат различни намени. Оксфордска ткаенина, со мазно затворање на патент, цврста и издржлива. Водоотпорност, заштита и дамки. Добра флексибилност, лесна за носење, компактна големина, мала тежина. Практично складирање за, клучеви и резервни делови. Широко користени, во комбинација едни со други, имаат различни намени. Опис : - оксфордска ткаенина, со мазно затворање на патент, цврста и издржлива - Добра флексибилност, лесна за носење, компактна големина, мала тежина - отпорност На Вода, заштита и дамки - Широко користени, во комбинација едни со други, имаат различни намени - Погодно складирање За , клучеви и резервни делови спецификација : - Материјал : Оксфордска Ткаенина - Големина 8 х 7см / 7,87 х х 2,75 Во Големина Л : 25 х 10 парчиња 10см / 9.93 во Пакетот вклучува : 1 х алатки за складирање багноте : ве молиме дозволете грешка од 1 - 3мм поради рачно Мерење, проверете дали не ви пречи пред да купите.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја може да биде малку поинаква од бојата на сликата.

- Material:
Oxford Cloth
- Size 8 x 7cm / 7.87 x x 2.75in:
- Size L:
25 x 10pcs 10cm / 9.84 x 3.93 x 3.93in
Package Includes:
1 x Storage Tools Bag:
Note:
Please allow 1-3mm error due to manual measurement, make sure that you do not mind before you purchase.:
Due to the different monitor and light effect, the actual color may be slightly different from the picture color.:

Поврзани производи..