• Свеж
Hiibaby2 Поставува Наежвам Природа Дрво Рачка Маникир Четка Ноктите Рака Нога Ноктите Четка ноктите &засилувач; Спа Масло Масажа Четка
zoom_in

Hiibaby2 Поставува Наежвам Природа Дрво Рачка Маникир Четка Ноктите Рака Нога Ноктите Четка ноктите &засилувач; Спа Масло Масажа Четка

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

1 Чувајте ги вашите нокти чисти и убави и добијте одлични раце. Со влакната, четката за нокти нежно ќе ја ексфолира сувата кожа, оставајќи чиста сјајна кожа. Оваа удобна четка за нокти е идеална за употреба во бања или туш. Аголните влакна овозможуваат лесно чистење на рацете и ноктите. Убаво обликувана, удобна големина, лесна за држење и употреба. Совршен за чистење под ноктите и чистење нечистотија и нечистотија од рацете. Чувајте ги вашите нокти чисти и убави и добијте одлични раце. Со влакната, четката за нокти нежно ќе ја ексфолира сувата кожа, оставајќи чиста сјајна кожа. Оваа удобна четка за нокти е идеална за употреба во бања или туш. Аголните влакна овозможуваат лесно чистење на рацете и ноктите. Убаво обликувана, удобна големина, лесна за држење и употреба. Совршен за чистење под ноктите и чистење нечистотија и нечистотија од рацете. Состојба : 100 сосема нова И висококвалитетна Боја : како Слика Што покажува Материјал : Природно дрво И Големина на влакната : 9, 8х3, 5см Список За Пакување : 2 х Четка За миење раце Забелешка бојата на предметот може малку да варира поради фотографијата и вашиот сопствен компјутер 2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Поврзани производи..