• Свеж
Кујна Тапа Во Собата w/Замена Филтер Кујна Допрете Туш Тип
zoom_in

Кујна Тапа Во Собата w/Замена Филтер Кујна Допрете Туш Тип

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

●Користејќи едноставна операција на прекинувачот за префрлување помеѓу типот на прскање и директниот тип на вода ●Не постои феномен на прскање поради нежната струја. ●Завршете го шик внатрешноста на кујната со мат материјали. ● Мулти-филтер кој филтрира ' рѓа и туѓи супстанции во цевката. ● Лесен за инсталирање. ●Користејќи едноставна операција на прекинувачот за префрлување помеѓу типот на прскање и директниот тип на вода. ●Не постои феномен на прскање поради нежната струја. ●Завршете го шик внатрешноста на кујната со мат материјали. ● Мулти-филтер кој филтрира ' рѓа и туѓи супстанции во цевката. ● Лесен за инсталирање. ?Опис на производот состав На Производот : кујна глава 1еа, Филтер 4еа Материјал : КОМПЈУТЕР, ПП, нерѓосувачки челик.

Поврзани производи..