• Свеж
1000 Пакет Хантер Зелено Празно Може Ладилник Ракави, Индивидуализира Масовно Сублимација Може Ладилници, Екстра-Дебели Склопувачки Пијалок Изолатор Ракав, Пиво Мо?
zoom_in

1000 Пакет Хантер Зелено Празно Може Ладилник Ракави, Индивидуализира Масовно Сублимација Може Ладилници, Екстра-Дебели Склопувачки

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

? Ги Одржува Пијалоците Ладни-Уживајте во освежителна сода или кој било стандард може да пие подолго кога користите ладилник за конзерви Нашиот изолатор за конзерви за пијалоци е изработен од полиуретанска пена со дебелина од 4 мм за да ги одржува вашите пијалоци ладни. ? Одговара На Конзерви Со Стандардна Големина - нашиот ракав за конзерви за пиво совршено одговара на лименки 12oz/16oz & . Одлично за топли денови, ладилниците за ракави можат да ги одржуваат рацете топли и суви. ? Лесно За Прилагодување-Персонализирајте ги овие дебели, издржливи ладилници за пијалоци од пена! Печатете ги вашите ладилници за летни чаши или користете сублимација, топлинска преса, винил за пренос на топлина (ХТВ), вез или само маркери. ? Идеален за Социјални Настани - овие висококвалитетни изолирани ракави за пијалоци ќе бидат хит како фаворити за забави! Користете ги како моминска вечер може ладилници или сода ракави за родендени, свадби, базен партии и повеќе. ? Широк Спектар-Нашиот ладилник за склопување може да биде достапен во 25, 100 и 200 парчиња. Овие приспособливи предмети доаѓаат во различни бои, така што лесно можете да ги усогласите вашите пивски ракави со вашата тема за забава. ? Ги Одржува Пијалоците Ладни-Уживајте во освежителна сода или кој било стандард може да пие подолго кога користите ладилник за конзерви. Нашиот изолатор за конзерви за пијалоци е изработен од полиуретанска пена со дебелина од 4 мм за да ги одржува вашите пијалоци ладни. ? Одговара На Конзерви Со Стандардна Големина - нашиот ракав за конзерви за пиво совршено одговара на лименки 12oz/16oz & . Одлично за топли денови, ладилниците за ракави можат да ги одржуваат рацете топли и суви. ? Лесно За Прилагодување-Персонализирајте ги овие дебели, издржливи ладилници за пијалоци од пена! Печатете ги вашите ладилници за летни чаши или користете сублимација, топлинска преса, винил за пренос на топлина (ХТВ), вез или само маркери. ? Идеален за Социјални Настани - овие висококвалитетни изолирани ракави за пијалоци ќе бидат хит како фаворити за забави! Користете ги како моминска вечер може ладилници или сода ракави за родендени, свадби, базен партии и повеќе. ? Широк Спектар-Нашиот ладилник за склопување може да биде достапен во 25, 100 и 200 парчиња.

Поврзани производи..